angļu

Hi Vilberds, As the digital landscape continues to transform, it’s imperative that business leaders understand the technologies impacting their industries. Gaining strategic knowledge in how to apply insights, skills, and knowledge can be beneficial to your business model and can ensure your organisation isn’t left behind in the digital dark ages. Driving innovation in technology, analytics, and the digital and financial world is David Shrier; a leading expert in data, fintech, and cybersecurity. David is also the programme co-convenor the Oxford Blockchain Strategy Programme. David understands the blockchain evolution as one of the best business opportunities since the birth of the internet: “When the internet was born, people used it to email one another. Things like Amazon and Uber were inconceivable. Blockchain is a revolution of similar proportions, with unexplored potential, ramifications and opportunities.” During the course of six weeks, you’ll develop your awareness of the digital future and examines how blockchain is set to alter every 21st-century business model. Read more about the Oxford Blockchain Strategy Programme and David Shrier.

latviešu

Sveiks, Vilberds, Tā kā digitālā ainava turpina mainīties, biznesa vadītājiem ir obligāti jāsaprot tehnoloģijas, kas ietekmē viņu nozari. Stratēģisko zināšanu iegūšana, kā pielietot atziņas, prasmes un zināšanas, var būt noderīga jūsu biznesa modelim un nodrošināt, ka jūsu organizācija netiek atstāta aizmugurē digitālajā tumšajā laikmetā. Deivids Šjerds ir inovācijas virzītājspēks tehnoloģiju, analītikas un digitālās un finanšu jomā. vadošais datu, fintech un kiberdrošības eksperts. Deivids ir arī Oksfordas blokķēdes stratēģijas programmas līdzpriekšsēdētājs. Deivids blokķēdes evolūciju saprot kā vienu no labākajām biznesa iespējām kopš interneta dzimšanas: “Kad dzima internets, cilvēki to izmantoja, lai viens otram sūtītu e-pastu. Tādas lietas kā Amazon un Uber nebija iedomājamas. Blockchain ir līdzīgu proporciju revolūcija ar vēl neizpētītu potenciālu, sekām un iespējām. ” Sešu nedēļu laikā jūs attīstīsit savu izpratni par digitālo nākotni un pārbaudīsit, kā bloķēšanas ķēde ir paredzēta, lai mainītu katru 21. gadsimta biznesa modeli. Lasiet vairāk par Oksfordas blokķēdes stratēģijas programmu un Deividu Šjeru.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)