angļu

Primary osteoarthritis is the most common etiology in this patient demographic, but secondary causes include osteonecrosis, previous trauma (eg, fracture-dislocation), previous infection (eg, septic arthritis), previous capsulorrhaphy, previous arthroscopic surgery (eg, chondrolysis), and glenoid dysplasia.

latviešu

Primārais osteoartrīts ir visizplatītākā etioloģija šajā pacienta demogrāfiskajā grupā, bet sekundārie cēloņi ir osteonekroze, iepriekšējā trauma (piemēram, lūzums-dislokācija), iepriekšējā infekcija (piemēram, septiskais artrīts), iepriekšējā kapsulorafija, iepriekšējās artroskopiskās operācijas (piemēram, hondrolīze) un glenoidālā displāzija.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)