angļu

Are you looking for work in construction. Do you want to come and work in our beautiful country, ICELAND. We are looking for skilled Carpenter`s other skilled constuction workers. Funiture sameling -Roof`s - Tiles - Windows - Formwork - Electrician - Brick pavement - and others. Please send us your application if you are interested in traveling to Iceland for a good job. Accommodation for low rent, transport and secure salary provided !! Best is to send us message her on Facebook. We are happy to answer all your questions.

latviešu

Vai jūs meklējat darbu būvniecībā. Vai vēlaties nākt strādāt mūsu skaistajā valstī, ISLANDE. Mēs meklējam kvalificētus galdnieka citus kvalificētus celtniecības darbiniekus. Izklaides paraugu ņemšana - jumti - flīzes - logi - veidņi - elektriķis - ķieģeļu segums - un citi. Lūdzu, atsūtiet mums savu pieteikumu, ja jūs interesē laba darba ceļošana uz Islandi. Nodrošināta izmitināšana par zemu īri, transports un droša alga !! Vislabāk ir nosūtīt mums ziņu viņai Facebook. Mēs esam priecīgi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)