angļu

I would be grateful if you could if you help me. I have a problem where only you can help me. While attending language courses in London, I stayed with you. I left one of my bags in my room. I need to get that bag as soon as possible, I can't do it myself. In view of the above, I would like to ask you to return the bag to me, I would appreciate it, because I do not have anyone to ask for help. The Finnish can be delivered to me by post, I really thank you very much. My postcode -Broceni, Latvia 3851. I look forward to your reply and hope that you will help me in this difficult situation.

latviešu

Es būtu pateicīgs, ja jūs varētu, ja jūs man palīdzētu. Man ir problēma, kurā tikai jūs varat man palīdzēt. Apmeklējot valodas kursus Londonā, es paliku pie jums. Es atstāju vienu no savām somām savā istabā. Man pēc iespējas ātrāk jāsaņem tā soma, es pats to nevaru izdarīt. Ņemot vērā iepriekš minēto, es vēlētos lūgt jūs atgriezt somu man, es to novērtētu, jo man nav neviena, kas lūgtu palīdzību. Somu man var nogādāt pa pastu, es jums tiešām ļoti pateicos. Mans pasta indekss -Broceni, Latvija 3851. Es ceru uz jūsu atbildi un ceru, ka jūs man palīdzēsiet šajā sarežģītajā situācijā.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)