angļu

How is Betaloc used? Betaloc is usually taken orally 1 to 3 times per day or as directed by a doctor. The medication should be taken with or just after a meal along with a full glass of water. Contact a doctor for the correct dosage and length of treatment as it will depend on the condition being treated and the patient�s response to the therapy. To reduce the risk of side effects, the doctor may start you on a low dose and gradually increase the dosage. Do not discontinue the treatment without consulting a doctor, even if you feel well, as there are generally no visible signs of high blood pressure.

latviešu

Kā lieto Betaloc? Betaloc parasti lieto iekšķīgi 1 līdz 3 reizes dienā vai pēc ārsta norādījumiem. Medikamenti jālieto ēšanas laikā vai tieši pēc ēšanas kopā ar pilnu glāzi ūdens. Lai uzzinātu pareizu devu un ārstēšanas ilgumu, sazinieties ar ārstu, jo tas būs atkarīgs no ārstējamā stāvokļa un pacienta reakcijas uz terapiju. Lai samazinātu blakusparādību risku, ārsts var sākt lietot mazu devu un pakāpeniski palielināt devu. Nepārtrauciet ārstēšanu, neapspriežoties ar ārstu, pat ja jūtaties labi, jo parasti nav redzamu paaugstināta asinsspiediena pazīmju.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)