angļu

ABSTRACT Public Relations professionals are taking an increasingly important role as part of the “C-suite” team. Millennials (born 1982-2000) will need to be ready to assume leadership positions earlier in their careers than any generation before them. The study presented here uses the results of nine focus groups and two depth interviews conducted during the summer of 2014. It explores how current public relations professionals who manage Millennials evaluate them for promotion and the concerns and issues they face as they do so. Many of the qualities of a good leader identified in the leadership literature are inherent in how Millennials have been raised and educated. However, the focus group findings point to several key areas of concern about Millennials engaged in public relations work: personal qualities, communication skills, business acumen, and work ethic. Additionally, there are some concerns about collaboration and social media. Suggestions for future research are presented in the conclusion.

latviešu

KOPSAVILKUMS Sabiedrisko attiecību speciālisti aizvien nozīmīgāku lomu spēlē “C-suite” komanda. Millennials (dzimuši 1982.-2000.) Būs jābūt gataviem uzņemties vadību ieņem karjeru agrāk nekā jebkura paaudze pirms viņiem. Iepazīstināja ar pētījumu šeit izmantoti deviņu fokusa grupu un divu dziļu interviju rezultāti, kas veikti 2006. gada laikā 2014. gada vasara. Tajā izpētīts, kā pašreizējie sabiedrisko attiecību speciālisti pārvalda Tūkstošgades novērtē viņus, lai tos paaugstinātu, un bažas un problēmas, ar kurām viņi saskaras dari tā. Daudzas līdera literatūrā apzinātās labā vadītāja īpašības ir piemīt tam, kā tiek audzētas un izglītotas tūkstošgades. Tomēr fokusa grupa atklājumi norāda uz vairākām galvenajām bažām par Millennials, kas iesaistīti sabiedrībā Darbs attiecībās: personiskās īpašības, komunikācijas prasmes, biznesa prasme un darbs ētika. Turklāt pastāv zināmas bažas par sadarbību un sociālajiem medijiem. Ieteikumi turpmākajiem pētījumiem ir sniegti nobeigumā.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)