angļu

Because of its proximity to the sun, the planet Mercury is often difficult to see. Allegorically, the planet represents those who did good out of a desire for fame, but who, being ambitious, were deficient in the virtue of justice. Their earthly glory pales into insignificance beside the glory of God, just as Mercury pales into insignificance beside the sun.

latviešu

Dzīvsudraba planētu, pateicoties tās tuvumam saulei, bieži ir grūti saskatīt. Allegoriski planēta pārstāv tos, kuri darīja labu vēlmes pēc slavas dēļ, bet kuriem, būdams ambiciozs, trūka taisnīguma tikuma. Viņu zemes godība nobāl nenozīmībā blakus Dieva godībai, tāpat kā Merkūrs nobāl nenozīmībā blakus saulei.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)