angļu

The planet Venus (the Morning and Evening Star) is traditionally associated with the Goddess of Love, and so Dante makes this the planet of the lovers, who were deficient in the virtue of temperance (Canto VIII): The world, when still in peril, thought that, wheeling, in the third epicycle, Cyprian the fair sent down her rays of frenzied love, ... and gave the name of her with whom I have begun this canto, to the planet that is courted by the sun, at times behind her and at times in front.

latviešu

Veneras planēta (Rīta un Vakara zvaigzne) tradicionāli ir saistīta ar Mīlestības dievieti, un tāpēc Dante padara šo par mīļotāju planētu, kuriem trūka mērenības tikuma (Canto VIII): Pasaule, vēl būdama briesmās, domāja, ka, braucot ar velosipēdu, trešajā episkā ciklā Cyprian gadatirgus sūtīja viņas satracinātas mīlestības starus, ... un deva viņas vārdu ar kuru es esmu iesācis šo dziesmu planēta, kurai pieskata saule, brīžiem aiz viņas un brīžiem priekšā.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)