angļu

Beyond the shadow of the Earth, Dante deals with positive examples of Prudence, Justice, Temperance, and Fortitude. Within the Sun, which is the Earth's source of illumination, Dante meets the greatest examples of prudence: the souls of the wise, who help to illuminate the world intellectually[17] (Canto X). Initially, a circle of twelve bright lights dance around Dante and Beatrice. These are the souls of:

latviešu

Aiz Zemes ēnas Dante nodarbojas ar piesardzības, taisnīguma, atturības un izturības pozitīviem piemēriem. Saules iekšienē, kas ir Zemes apgaismojuma avots, Dante sastop lielākos apdomības piemērus: gudro dvēseles, kas palīdz intelektuāli apgaismot pasauli [17] (Canto X). Sākotnēji Dantes un Beatrises apkārtnē dejo divpadsmit spožu gaismu aplis. Šīs ir dvēseles:

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)