angļu

How is this online programme structured? All learning takes place on the Online Campus (OLC), the digital environment created to facilitate an engaging educational experience. You’ll access programme notes, watch videos, engage in discussion forums, and even submit your assignments in this virtual classroom. Modules are released weekly, and you’ll submit your assignment at the end of each week, prior to the next module’s release. This allows for a flexible, but structured, learning journey.

latviešu

Kā šī tiešsaistes programma ir strukturēta? Visas mācības notiek Online Campus (OLC) - digitālajā vidē, kas izveidota, lai atvieglotu aizraujošu izglītības pieredzi. Šajā virtuālajā klasē varēsit piekļūt programmas piezīmēm, skatīties videoklipus, iesaistīties diskusiju forumos un pat iesniegt savus uzdevumus. Moduļi tiek izlaisti katru nedēļu, un jūs nosūtīsit uzdevumu katras nedēļas beigās pirms nākamā moduļa izlaišanas. Tas ļauj veikt elastīgu, bet strukturētu mācību braucienu.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)