angļu

Will I get to interact with faculty? While you’ll have the opportunity to engage with content created by or featuring university faculty, you won’t be able to interact with them directly. If you need technical advice, your success manager is on hand to resolve your queries. If you’re keen to network with professionals in the industry, your classmates are accessible through the discussion forums.

latviešu

Vai es sadarbošos ar mācībspēkiem? Lai gan jums būs iespēja nodarboties ar saturu, ko izveidojis universitātes mācībspēks vai kas tajā ir atspoguļots, jūs nevarēsit tieši mijiedarboties ar viņu. Ja jums nepieciešami tehniski padomi, veiksmes menedžeris ir gatavs atrisināt jūsu jautājumus. Ja vēlaties sazināties ar nozares profesionāļiem, klasesbiedriem ir pieejama diskusiju forumos.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)