angļu

Programme details: Length* 6 weeks Programme fee £2,350 Registrations close 19 November 2019 REGISTER NOW *Please note this excludes the 1-week Orientation Module, which releases on the start date. This programme will break over the festive season. Any programme submissions for the module released on 18 December 2019 will only be due on 7 January 2020. If you have any questions about the programme content, the personalised online learning model, or anything else, reply to this mail or request a call to speak to a Programme Consultant.

latviešu

Informācija par programmu: Garums * 6 nedēļas Programmas maksa £ 2350 Reģistrācijas tiek slēgtas 2019. gada 19. novembris REĢISTRĒJIES TAGAD * Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas izslēdz 1 nedēļas orientēšanās moduli, kas tiek izlaists sākuma datumā. Šī programma tiks pārtraukta svētku laikā. Jebkura programmas iesniegšana par moduli, kas izlaista 2019. gada 18. decembrī, notiks tikai 2020. gada 7. janvārī. Ja jums ir kādi jautājumi par programmas saturu, personalizēto tiešsaistes mācību modeli vai kaut ko citu, atbildiet uz šo pastu vai pieprasiet zvanu, lai runātu programmu konsultantam.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)