angļu

We didn’t get all documents that need for verification. To pass verification you need the following documents:" "On the PASSPORT DATA page 1. Photo / scan of the first page of your passport or ID Card. If you have a residence permit, please attach a scan / photo of the confirming document. If the validity of your passport / other document is less than 6 months, you can fill in all the verification fields now and save the data in order to be able to make purchases. After changing your passport / other document, you will need to change the data in the form according to the new document and send it for verification. 2. Photo of the passport holder with an open passport / ID-card in the photo page (selfi). You have to keep the document over the edge and close to the face. Your face and document should be clearly visible, and any text, numbers, or pictures in the document should be possible to read and not covered by your fingers"

latviešu

Mēs nesaņēmām visus dokumentus, kas nepieciešami verifikācijai. Lai nokārtotu pārbaudi, nepieciešami šādi dokumenti: " "Lapā PASSPORT DATA 1. Pases vai ID kartes pirmās lapas fotoattēls / skenēšana. Ja jums ir uzturēšanās atļauja, lūdzu, pievienojiet apstiprinošā dokumenta skenētu attēlu / fotoattēlu. Ja pases / cita dokumenta derīguma termiņš ir mazāks par 6 mēnešiem, tagad varat aizpildīt visus verifikācijas laukus un saglabāt datus, lai varētu veikt pirkumus. Pēc pases / cita dokumenta nomaiņas jums būs jāmaina dati formā atbilstoši jaunajam dokumentam un jānosūta pārbaudei. 2. Pases īpašnieka foto ar atvērtu pasi / ID karti foto lapā (selfi). Jums dokuments ir jātur pāri malai un tuvu sejai. Jūsu sejai un dokumentam jābūt skaidri redzamam, un visu tekstu, ciparus vai attēlus dokumentā jābūt iespējai lasīt, un tie nav jāsedz ar pirkstiem "

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)