angļu

A normal mole is usually an evenly colored brown, tan, or black spot on the skin. It can be either flat or raised. It can be round or oval. Moles are generally less than 6 millimeters (about ¼ inch) across (about the width of a pencil eraser). Some moles can be present at birth, but most appear during childhood or young adulthood. New moles that appear later in life should be checked by a doctor.

latviešu

Normāls mols parasti ir vienmērīgi iekrāsota brūna, iedeguma vai melna vieta uz ādas. Tas var būt gan plakans, gan paaugstināts. Tas var būt apaļš vai ovāls. Moli parasti ir mazāk nekā 6 milimetri (apmēram ¼ collas) (apmēram zīmuļa dzēšgumija platumā). Daži dzimumzīmes var būt dzimšanas brīdī, bet lielākā daļa parādās bērnībā vai jaunībā. Jauni moli, kas parādās vēlāk dzīvē, jāpārbauda ārstam.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)