angļu

A is for Asymmetry: One half of a mole or birthmark does not match the other. B is for Border: The edges are irregular, ragged, notched, or blurred. C is for Color: The color is not the same all over and may include different shades of brown or black, or sometimes with patches of pink, red, white, or blue. D is for Diameter: The spot is larger than 6 millimeters across (about ¼ inch – the size of a pencil eraser), although melanomas can sometimes be smaller than this. E is for Evolving: The mole is changing in size, shape, or color.

latviešu

A attiecas uz asimetriju: mola vai dzimumzīmes viena puse nesakrīt ar otru. B ir paredzēts apmalei: malas ir neregulāras, noberztas, robainas vai neskaidras. C attiecas uz krāsu: krāsa nav vienāda visā un var ietvert dažādus brūnus vai melnus toņus vai dažreiz ar rozā, sarkanā, baltā vai zilā krāsā. D ir paredzēts diametram: plankums ir lielāks par 6 milimetriem (apmēram ¼ collas - zīmuļa dzēšgumijas izmērs), lai gan melanomas dažreiz var būt mazākas par šo. E ir evolucionējošs: mols mainās pēc izmēra, formas vai krāsas.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)