angļu

To see examples of normal moles and melanomas, visit the Skin Cancer Image Gallery on our website. Remember, too, that a small portion of melanomas start in places other than the skin, such as under a fingernail or toenail, inside the mouth, or even in the colored part of the eye (iris), so it’s important to show a doctor any new or changing spots in these areas as well.

latviešu

Lai skatītu normālu dzimumzīmju un melanomu piemērus, apmeklējiet Ādas vēža attēlu galeriju mūsu vietnē. Atcerieties arī, ka neliela daļa melanomu sākas vietās, kas nav āda, piemēram, zem nagu vai nagu, mutes iekšienē vai pat acs krāsainā daļā (varavīksnene), tāpēc ir svarīgi parādīt ārstam jebkuras jaunas vai mainīgas vietas arī šajās jomās.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)