angļu

There are many types of skin cancer, each of which can look different on the skin. This picture gallery contains some examples of the more common types of skin cancer, as well as some other non-cancerous types of skin growths. But skin cancers can look different from these examples. This is why it’s important to see a doctor if you have any lumps, bumps, spots, sores, or other marks on your skin that are new or changing, or that worry you for any other reason.

latviešu

Ādas vēzis ir daudz veidu, un katrs no tiem uz ādas var izskatīties atšķirīgi. Šajā attēlu galerijā ir daži biežāk sastopamo ādas vēža veidu piemēri, kā arī daži citi ādas audzēju veidi, kas nav vēža veidi. Bet ādas vēzis var izskatīties atšķirīgi no šiem piemēriem. Tāpēc ir svarīgi apmeklēt ārstu, ja uz jūsu ādas ir jauni vai mainīgi gabali, izciļņi, plankumi, čūlas vai citas pēdas, kas jūs satrauc jebkura cita iemesla dēļ.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)